Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2014

Ferie

Obraz
Od prawie tygodnia mam ferie, a jak je spędzam? W domu... :( Miałam zupełnie inne plany, chciałam dużo spacerować z Sonią, bawić się, trenować, aktywnie wykorzystać ten wolny czas. Jednak wyszło inaczej, na początku ferii zmorzyło mnie jakieś paskudne przeziębienie i do tej pory siedzę w domu. Sonia jest skazana na to samo, od tygodnia nie była na spacerze, wychodziła tylko za potrzebą na podwórko. Widać, że się nudzi, jęczy, zachęca wszystkich do zabawy, ma mnóstwo niespożytej energii. Bardzo jestem zła, że nie możemy wyjść na długi spacer, a akurat spadł śnieg, mamy piękną, prawdziwą zimę którą ja oglądam tylko przez okno.
Żeby jakoś wykorzystać ten czas uczymy się nowej sztuczki - zawijania się w kocyk. Kombinuję jak tu wytłumaczyć Soni, żeby nie wypluwała kocyka kiedy zaczyna się turlać. Nagradzam ją za każdy ułamek sekundy kiedy chce zacząć się turlać a jeszcze nie zdążyła wypuścić kocyka z paszczy. Na razie to tylko ruch głowy, ale myślę że powoli będzie się to przedłużać aż do…

Modna Koza

Obraz
Dziś dotarła nasza nagroda z konkursu u Modnej Kozy. Konkurs miał tytuł: "Mój pies/kot Świętym Mikołajem", moje zdjęcie z Sonią w mikołajowej czapce i z prezencikiem (to) zajęło II miejsce :). Wygrałyśmy darmową obrożę tej firmy.
Ogólnie to moje świąteczne zdjęcia zdobyły nagrody w wielu konkursach. Między innymi czekamy jeszcze na filcusia od WoolWorld z konkursu na fanpage Zoe i karmę za nagrodę główną w konkursie u Husse. Bardzo się cieszę, a jednocześnie jestem zaskoczona :).


Wybrałam bawełnianą obrożę, półzacisk martingale. Na wzorek w sówki czaiłam się już od dawna, ale jakoś nigdy nie miałam okazji żeby zamówić taką obróżkę.

W porównaniu do bawełnianej obroży z Furkidz'a którą miałyśmy kiedyś, ta od Modnej Kozy jest bardziej sztywna, jednak nie w takim stopniu żeby to mi przeszkadzało. Jak wiadomo powszechnie obroże z obszyciem bawełnianym mogą się łatwo niszczyć kiedy są intensywnie używane i często prane, poza tym jasny wzorek który wybrałam, może szybko się br…