Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2014

Podsumowanie roku 2014

Obraz
Zmykamy zaraz na długi spacer, żeby wybiegać psiaki zanim zaczną się fajerwerki (na szczęście u nas na wsi i tak jest w miarę spokojnie), potem barykadujemy się w domu aż do rana, planuję jeszcze tylko wyjścia na siku na podwórko.
Pora brać się za podsumowanie roku... Lubię takie przełomowe momenty, jak koniec roku, koniec wakacji itp. kiedy mogę sobie przemyśleć i podsumować co udało mi się realizować, wyciągnąć jakieś wnioski i zacząć robić plany na przyszłość. Przy okazji odkrywam jak przydatny może być blog, mam uporządkowane ważne wydarzenia i moje przemyślenia z różnych okresów. Ostatnio tak myślałam, że chociaż komentarze pod postami i samo posiadanie jakichś czytelników, są miłe, to nawet gdyby moich wypocin nikt nie czytał to sama dla siebie chętnie prowadziłabym tego bloga. Żeby właśnie móc wrócić w każdej chwili do przeszłości i przypomnieć sobie co było miesiąc, czy rok temu.
Mijający rok był dla nas zdecydowanie pozytywny, zapraszam do mojej analizy tego co się u nas dzi…

Agilitki

Obraz
Zaliczyłyśmy z Sonią nasz pierwszy poważniejszy trening agility :). Jestem z psinki bardzo zadowolona, chętnie ze mną współpracowała, bawiła się, nie miałam problemów ze skupieniem jej uwagi, tylko do zostawania w klatce mam pewne zastrzeżenia.

Śnieg!

Obraz
Tak jest, zima w końcu przyszła. Nawet zahaczyła o Święta ;).

Fanpage

Obraz
No to przyszła pora oficjalnie zaprosić obserwatorów bloga na naszego fanpage:

facebook.com/SoniaKermit
Pozdrawiamy w świątecznym nastroju :)

Wesołych!

Obraz
Życzymy wszystkim radosnych, udanych świąt spędzonych  gronie rodziny i oczywiście z ukochanymi czworonogami :). 

Mikołajki i inne różności

Obraz