treningi


zapraszamy na treningi z Prospectem! 
Skierowane do osób zupełnie zielonych w temacie sportów kynologicznych, które jednak postanowiły robić ze swoim psem coś więcej i chcą dowiedzieć się "jak?". A także dla osób które są już zaznajomione z tematem, robią trochę sami, chcą się rozwijać dalej i potrzebują porad czy pomocy w poprowadzeniu treningu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną.

        prowadząca:
Ja, czyli Adriana, zawodniczka obedience i dogfrisbee, trenuję też tropienie sportowe. Więcej o mnie, lista seminariów i szkoleń w których brałam udział znajduje się w zakładce "o nas". Więcej o tym co robię z moimi psami, nasze dotychczasowe osiągnięcia w zakładce "sport".

       miejsce:
Okolice Lubartowa [woj. lubelskie]. Na razie treningi możliwe na boisku przy bibliotece publicznej w Lisowie, lub w innych miejscach w okolicy, ustalonych indywidualnie. Przygotowuję plac treningowy w Firleju, gdzie wkrótce was zaproszę.
      motywacja

Godzinny indywidualny trening z tematu motywacji i skupienia. Nauka prawidłowej zabawy, zwiększanie zaangażowania psa. Nagradzanie jedzeniem i zabawką. Aportowanie. Dla rozpoczynających przygodę ze sportem, lub dla psów mających problemy z motywacją.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


      trening obedience

Godzinny trening z zakresu podstaw, nauki ćwiczeń klasy 0 i 1, rozwiązywania problemów. Dla początkujących, którzy już zaczęli robić coś w kierunku obedience.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - szczeniaczkowo

Zabawa, skupienie, podstawowe komendy, elementy socjalizacji, wprowadzenie do dalszego szkolenia. Dla właścicieli szczeniaków od 2 do 6 miesiąca. Zarówno tych którzy planują w przyszłości rozwijać się w sporcie, jak i dla tych którzy chcą spróbować skupić szczeniaczka na sobie i nauczyć podstawowych komend.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -      sztuczki

Godzinny indywidualny trening z tematu sztuczek. Kształtowanie, naprowadzanie, używanie klikera. Rozwiązywanie problemów w nauce sztuczek, poszukiwanie pomysłów na nowe tricki.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


        trening dogfrisbee 

Godzinny indywidualny trening dla początkujących. Część treningu z samym przewodnikiem - nauka technik rzutowych. Część treningu z psem - podstawy, motywacja na dyski, aportowanie, chwytanie dysku w locie, proste techniki freestylowe: overy, vaulty. Dla zainteresowanych rozpoczęciem przygody z dogfrisbee.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


kurs - "podstawy obedience"

Cykl 12 indywidualnych treningów, dwa razy lub raz w tygodniu, możliwość indywidualnego dopasowania terminów. Wprowadzenie w obedience, dla osób które nie miały wcześniej styczności z tym sportem. Dla wszystkich psów od 4 miesięcy. Fundamenty i nauka elementów ćwiczeń klasy 0.

- motywacja;
- samokontrola;
- nagradzanie;
- komunikacja z psem;
- targetowanie;
- dostawianie do nogi;
- chodzenie przy nodze;
- trzymanie aportu;
- zmiany pozycji 
cykl treningów obedience

Kontynuacja po kursie "podstawy obedience" lub propozycja dla osób, które już zaczęły same trenować. Tematyka dostosowywana indywidualnie do poziomu uczestnika. Miesiąc treningów indywidualnych, raz lub dwa razy w tygodniu.

- nauka ćwiczeń klasy 0 i 1;
- praca nad problemami;
- nauka planowania i budowania treningu;
- łańcuchy, praca bez nagród;
- rozproszenia, overtreningi;
- competition treningi;
- przygotowanie do startu w zawodachKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Witaj w domu Evereście!

Recenzje: smycz MasterDog

Połowa teamu - popracuj nad sobą